Tip na dárek pro zapáleného běžce. Běžecký batoh!

Vymýšlíte dárek pro vašeho blízkého, který miluje běhání, zejména v přírodě? Potřebuje se přemisťovat I s menším nákladem? Pak je skvělou volbou běžecký batoh.

Vyrážíte vy, nebo váš blízký často do přírody? Ať už běhat, nebo na kolo, vždy se vám bude hodit kvalitní batoh, který vás nebude tlačit a bude se komfortně nosit.Další výhodou kvalitních běžeckých batohů je nízká hmotnost. Pokud v něm chcete mít třeba náhradní oblečení, není třeba aby sám o sobě příliš zatěžoval vaše záda. Výhodou jsou také širší ramenné popruhy, které mají jediný úkol – co nejpevněji držet batoh na zádech. Co nejlepšímu „padnutí“ batohu pak napomáhají bederní a hrudní pásy.Při výběru běžeckého batohu také nezapomeňte na reflexní prvky, která dramaticky zvyšují bezpečnost každého běžce, nebo cyklisty.Běžecký batoh FERRINO X-Track 15 2018Na obrázku je Běžecký batoh FERRINO X-Track 15 2018, který koupíte v obchodech a e-shopech za přibližně 1 500 korun.

Je to lehký (280 gramů) batoh ideální pro běh, má anatomicky tvarovaná záda, dostatečný úložný prostor 15 litrů a snadno dostupné přední a boční kapsy. Na přední straně každého z popruhů navíc najdete praktickou stahovatelnou kapsu, vhodnou zejména pro občerstvení.

Další tipy na běžecké (cyklo) batohy (podle oblíbenosti na Zbozi.cz)

  • Spokey Captor 2 l
  • Salomon Advanced Skin 12 Set – Matador/Black (cenově jinde – 4 500 Kč a výš)
  • Doldy Speed
  • a další

O značce Ferrino

Italská značka Ferrino je synonymem pro špičkové stany, spacích pytle a batohy. Na výrobky s touto značkou se již mnoho let spoléhají desítky tisíc turistů, horolezců a cestovatelů po celém světě. Veškerá produkce je založena na kvalitě, funkčnosti a bezpečnosti – na vybavení italské firmy Ferrino totiž častokrát závisí přežití lidí v životu nebezpečných situacích. Značka Ferrino v severoitalském Turíně vznikla v roce 1870, kdy si také nechala patentovat nový postup při výrobě nepromokavých textilií a zásadně tím změnila proces výroby stanů pro alpinisty, cestovatele a výletníky.

About the author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.