Tichý a robustní pás v akci

Přední český e-shop insportline hlásí čistku skladů a mezi vybrané produkty se dostal I velmi kvalitní běžecký pás z řady incondi, o které jsme již několikrát psali.

Velmi oblíbená řada běžeckých trenažérů má řadu moderních funkcí a láká na propojení s tabletem, na kterém můžete sledovat prostředí světových metropolí a známých míst. Jako byste běhali venku.Občas se některý z pásů této řady dostane do výprodeje, nyní je ve slevě 38% (k 13.9. – akce by měla trvat do 17.9.2017) pás inSPORTline inCondi T400i.inSPORTline inCondi T400iVýše je na fotce od prodejce v plné své kráse.

Proč právě tento běžecký pás?

  • masivní konstrukce, prakticky nerozbitný
  • odolná povrchová úprava – podle recenzí se na pásech řady inCondi velmi dobře běhá, pás je vybaven protihlukovými systémy a gumovými tlumiči vmezeřenými mezi pásy
  • Body Fat test (měření tuku v těle)
  • propojení s aplikací iRunning+ prostřednictvím tabletu – to je již klasika mezi novými pásy od inSPORTlinu

Zajímavé recenze, které najdete na nezávislém serveru Heureka.cz, např. od paní Jany Moráňové:
Tichý, stabilní. Můžu ho používat i večer a nikoho nerušíme v paneláku. Stabilní, že stojí vždy na místě i při běhu. předchozí pás z jiného obchodu ujížděl po podlaze a musela jsem ho vždy narovnávat. Tento pás je super, tichý chod, stojí na místě, perfektně odpružený a jednoduché ovládání. Jsem s ním velmi spokojena.

About the author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.