Běžecké oblečení – hlavně se cítit dobře

Komfortní a funkční běžecké oblečení, které vám padne a budete v něm dobře vypadat. To je cílem většiny běžců přI nákupu oblečení na běhání. V čem sportovat?

V čem běhat, to je otázka. Běžecké oblečení dnes podléhá modním trendům stejně jako jakékoliv jiné oblečení pro jakoukoliv příležitost. Jsou samozřejmě rozdíly i v oblečení dle ročního období, pro zimné běhání se používají různé druhy termo oblečení a termoprádla.Ovšem svrchní část oblečení je viditelná v jakoukoliv roční dobu.

Nejen vzhled, ale i funkce

Pro sport a pro běh obzvlášť platí, že je třeba se dívat nejen na vzhled oblečení, ale hlavně na funkčnost. Pro běh si dámy i pánové pořizují běžecké kalhoty, sportovní legíny, kraťasy, topy, trička a další doplňky.

Do chladnějšího počasí se na běh hodí zase mikiny, bundy a termoprádlo. Vše, co vás udrží v teple a v suchu.

Jaké oblečení na běžecký pás?

Výhodou běžeckého pásu je samozřejmě vždy optimální počasí. Přesto se i na domácí běhání můžete obléct pro co nejvyšší efekt běhání. Velmi oblíbené jsou různé kompresní kalhoty, trička, spodní prádlo, nebo třeba návleky.

Nezapomeňte také na kvalitní boty a můžete vyrazit zdolávat kilometry.

Spojte běh s kompresí díky podkolenkám Newline

Speciální kompresní ponožky pro běh, cyklistiku i ostatní outdoor a fitness aktivity z kolekce sportovního oblečení NEWLINE stabilizují a zlepšují krevní oběh a napětí v nohách během i po sportu.

Podkolenky mají řadu funkcí – unikátní odvětrávací kanálky zabezpečí dokonalou tepelnou regulaci a pomáhají odvodu neokysličené krve zpět do srdce a upravují srdeční frekvenci.  Proč je využít pro běh? Protože mají vyztužené panely pro stabilizaci kotníků a prstů. Nohu vám tak udrží pevně v botách a vy se můžete oddávat komfortnímu běhu.

About the author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.