5 důvodů, proč si vybrat pás inSPORTline

Máme pro vás pět důvodů, proč si vybrat běžecký pás známé české značky.

Český výrobce a prodejce fitness strojů, sportovních potřeb a moto doplňků (W-Tec) patří již řadu let mezi stálice na domácím trhu. Mezi jeho nejoblíbenější produkty patří běžecké pásy, na srovnávači zboží Heureka najdete v TOP 10 hned 7 pásů této značky.

1. Tichost a výkon motoru

Výkonné motory s maximálně tichým chodem jsou předností značky inSPORTline, kterou oceníte při běhu v bytech, kde byste mohli rušit sousedy. Díky použité technologii se omezila hlučnost pásu na minimum a zároveň se prodloužila životnost motoru. Ke snížení hlučnosti přispívá také vysoké odpružení a chladící efekt. Výsledkem je pak opravdu ničím nerušený trénink.
V testu bylo naměřeno u běžné běžeckého pásu 96 db hluku, běžecký pás inSPORTline měl pouze 74 db.

2. Šetřete své klouby

Díky technologii silent blocků je běhání na běžeckém pásu šetrnější ke kloubům, než klasické běhání venku. Technologie shock absorbing systém je využívána u levnějších i dražších pásů inSPORTline. Platí, že čím vyšší odpružení, tím je plocha pásu šetrnější ke kloubům a celému tělu. Při výběru pásu se především cvičenci s nadváhou podle pružnosti orientují.

Dostatečně odpružený pás lépe tlumí váš pohyb.

3. Kontrolujte tepovou frekvenci a běhejte efektivně

Většina pásů inSPORTline má HRC program, který umožňuje přizpůsobení tepové frekvence vašemu aktuálnímu stavu. Při běhu jste obvykle propojen se strojem pomocí hrudního pásu, který měří tepovou frekvenci a reaguje na vaši aktuální tepovou frekvenci.

4. Jednoduché nastavení a ovládání pásů

Možná to znáte také. Koupíte si fitness stroj, vybalíte ho a sestavíte a teď vás čeká složité nastavování a zjištování funkčnosti všech možných tlačítek a páček. Běžecké pásy inSPORTline mají nejdůležitější tlačítka v bočních madlech, případně nastavení programů pouze jedním tlačítkem na dotykové obrazovce.

5. Běhejte pohodlněji a bezpečněji

Běžecký pás je rozměrný stroj, který zabírá hodně místa. Pokud nemáte dostatek prostoru, tak se vám bude hodit systém složení (easy fold), kterým jednoduše složíte pás do vertikální polohy a přesunete ke stěně, kde nebude překážet. Stejně jednoduše jej zase rozložíte.

Pro bezpečný běh je pás inSPORTline přizpůsoben dostatečným rozměrem běžecké plochy. Díky ní je běh na pásu komfortnější a bezpečnější.

About the author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.